LT | RU
Holistinė medicina Spausdinti

Kas yra holistinė medicina? bug

Holistinė medicina – tai kompleksinis priėjimas prie diagnozavimo ir sveikatinimo. Toks priėjimas remiasi trimis pagrindiniais principais.

1) Visapusiškas žmogaus būklės įvertinimas, ligos priežasčių nustatymas ir pašalinimas (ne atskirų apraiškų/simptomų, bet PRIEŽASČIŲ).

2) Visapusiškas VISŲ prieinamų, kaip šiuolaikinių, taip ir laiko patikrintų medicinos diagnozavimo ir sveikatinimo METODŲ taikymas. Metodai parenkami individualiai, atsižvelgiant į efektyvumą ir tinkamumą kiekvienu atveju. Tai nėra vienos metodikos taikymas visų ligų įveikimui.

3) Individualaus PROFILAKTINIŲ PRIEMONIŲ komplekso sudarymas, paremtas tam tikro konkretaus žmogaus poreikiais: informacijos apie gyvenimo būdo, skatinančio ir palaikančio ligą, pakeitimą suteikimas bei veiksmų, skirtų sveikatos palaikymui, parinkimas.

Tik toks priėjimas leidžia visiškai pasveikti. Taip pat parenkami sveikatinimo metodai ir tai didelei žmonių grupei, kuri „nebežino kur kreiptis“, nes jiems „nieko neranda“.

 Kviečiame Jus sudalyvauti  unikalioje paskaitoje:"Kaip išvengti gripo ir kitų peršalimo ligų" tik už 10 Eur !

                     DĖMESIO!


-          Renginio metu galėsite iš arčiau susipažinti su mūsų klinika bei jos vadovu, medicinos mokslų daktaru O. Bulanov, bei tiesiogiai užduoti Jums rūpimus klausimus.

Planuojama paskaitos data ir laikas: 2016 vasario 19 dieną (penktadienis)  17.30 val.

Paskaitos vieta: Klinika „Holimed“, Algirdo g. 9

Registruotis iki 2016 02 17  telefonu 852 339979, 865939979 arba el. paštu inf Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Dalyvių skaičius ribotas!

 

 
Facebook