LT | RU
Žarnyno valymas/hidrokolonoterapija Spausdinti
No translation is available.

Žarnyno valymo (hidrokolonoterapijos) - invazinė medicininė procedūra  žinoma nuo seniausių laikų. Šiandien — tikras hidroterapijos populiarumo bumas! Tik JAV, šalyje, kuri po susižavėjimo „Makdonaldais“ „atsisuko“ į sveiko gyvenimo būdą, kasmet atliekama apie 6 mln. procedūrų.

Kodėl reikia valyti žarnyną?

Mes valgome mažiausiai tris kartus per dieną, o priešingą valgymui procedūrą atliekame geriausiu atveju kartą per parą. Nesunku įsivaizduoti, kiek bereikalingo „bagažo" mes nuolat nešiojamės su savimi. Norite žinoti, kiek konkrečiai? Skaitykie čia

Dažnai tenka girdėti ar skaityti, jog  žarnyno valymo metu yra "išplaunamos gerosios bakterijos", tačiau tai nėra teisybė. Mūsų klinikoje žarnyno  valymas  dažniausiai yra skiriamas tik atlikus  diagnostiką, ir valomas tik užterštas žarnynas, o jame gerosios  bakterijos jau paprasčiausiai nebegyvena!! Norint, kad jos  vėl apsigyventų reikia joms paruošti atitinkamą švarią terpę- o tai ir padaroma  žarnyno išvalymo metu.

Kodėl verta atlikti žarnyno valymo procedūras Mūsų centre? post-23605-1203445342


- Procedūros laikas 15-20 minučių.  Žarnyno valymo procedūra nėra varginanti ir skausminga.

- Procedūra atliekama klientui gulint proktologinėje kėdėje - tai optimaliai atpalaiduoja dubens raumenis ir žarnyną, o valymo procedūra tampa dar efektyvesnė, nei atliekant žarnyno valymą ant kušetės, kai dubens raumenys yra įtempti.

Mūsų klinikoje žarnyno valymą darome jau virš 10 metų ir  per šį laiką atlikome daug tūkstančių žarnyno valymo procedūrų ir neturėjome nei vienos komplikacijos!

Apie pagrindines indikacijas žarnyno valymui siūlome pasiskaityti čia.

Dažniausiai užduodamus klausimus apie žarnyno valymą ir atsakymus į juos rasite čia. Savo klausimus apie žarnyno valymą kviečiame užduoti forume „Sveiko gyvenimo receptai“.

 *Procedūras atlieka UAB "Holistinė medicina" licenzijuoti specialistai. Prieš procedūrą yra būtina vidaus ligų gydytojo konsultacija (nemokama).

 
Facebook
Advertisement