LT | RU
Klasikinis masažas ir vakuuminis-lazerinis limfodrenažinis masažas Spausdinti
No translation is available.

Masažas - tai viena seniausių ir efektyviausių priemonių, naudojamų sveikatai gerinti. Masažas grąžina jėgas, suteikia žvalumo, mažina kūno matmenis, padeda išlaikyti gražią figūrą, o tinginiams netgi gali atstoti mankštos pratimus. Procedūros metu stimuliuojama kraujo bei limfos apytaka. Tap pat pagerėja odos funkcijos, nuo jos paviršiaus greičiau pasišalina suragėjusios epidermio ląstelės, pagyvėja prakaito ir riebalinių liaukų veikla. Taip oda darosi elastingesnė bei atsparesnė neigiamiems išorės poveikiams. Masažas šalina galvos bei nugaros skausmus, pagerina bendrą kūno būseną po didelių apkrovų. Terapinis masažas padeda greitai atsigauti po patirto streso, o tai užkerta kelią nervų ligoms, kurios kyla dėl nuolat patiriamos nervinės įtampos.

Mūsų klinikoje yra atliekami viso kūno ir nugaros masažai

Tiek viso kūno masažas, tiek ir nugaros masažas puikiai tinka bet kokio amžiaus moterims ir vyrams.  Jo dėka  galima puikiai atsipalaiduoti ir atsikratyti savo rūpesčių. Norint gauti efektyvesnį gydomąjį poveikį, reikėtų atlikti bent 5 masažo procedūras.

  Vakuuminis-lazerinis limfodrenažinis masažas atskiria į grupeles sulipusias riebalų ląsteles. Jis ne ne tik išjudina nusistovėjusią limfą, atkuria mikrocirkuliaciją, suminkština audinius, bet ir aktyvina kraujotaką, gerina limfos nutekėjimą, taip pat sukelia kur kas gilesnius procesus infraląsteliniame lygyje. Be to, vakuuminis-lazerinis limfodrenažinis masažas gerina raumenų tonusą, suardo sąaugas tarp riebalinių ląstelių, aktyvina elastino ir kolageno sintezę, stangrina odą.

v1Vakuuminis-lazerinis limfodrenažinis masažas aparatu yra efektyvus:

- celiulitui gydyti;

- odos mitybai ir medžiagų apykaitai gerinti;

- odos senėjimo procesams lėtinti;

- randams ir strijoms gydyti;

- kūno svoriui mažinti.


 
Facebook