LT | RU
Krizė! Gerai? Blogai? Ką daryti? Spausdinti
No translation is available.

 Įdomu, kad kinų kalboje sąvoka „krizė“ žymima dviem hieroglifais, vienas iš kurių reiškia „pavojų“, o kitas-„galimybę“!cri

Juk visis mes puikiai žinome, kad žmonės, kurie krizėje įžvelgė naujų atsiveriančių perspektyvų, turėdavo daugybę galimybių! Tai pasakytina ir apie bendras krizes, ir apie labai asmeniškas, susijusias su sveikata, darbu, šeima, mokslu. Tačiau svarbiausia – nelaukti, kol krizės pasekmės taps negrįžtamos ir jų bus neįmanoma ištaisyti. Reikia įveikti ją pasirodžius pirmiesiems požymiams, iškart, pačiu artimiausiu metu. Tuomet ir tik tuomet jūs galėsite pasinaudoti krizę savo gerovei! 

Čia jums geriausiai padės požiūris į jūsų problemą iš šalies. Beje, šis požiūris turi aprėpti visumą, kadangi vienpusis požiūris ją veikiausiai tik padidins. Būtent visuotinis holistinis požiūris į kiekvieną klientą yra mūsų centro darbo prerogatyva!

Kiekviena liga arba būsena visuomet turi savo esminę priežastį. Tos priežasties išsiaiškinimas ir tampa atspirties tašku problemai spręsti! Mūsų centre jums iškart bus atlikta detali apžiūra, sužinosite, kaip funkcionuoja visi jūsų organai ir sistemos, taip pat galėsite pasikonsultuoti su psichologu. Ši konsultacija padės jums atstatyti ne tik somatinę, bet ir emocinę būseną. Juk tuomet, kai atsiradusių sutrikimų priežastis tampa aiški ir suprantama, ją galima gana greitai normalizuoti ir kryptingai panaudoti savo jėgas.

Iš pradžių svarbiausia išvalyti savo organizmą nuo visokiausių jame susikaupusių toksinų. Nuodai ir šlakai, susikaupę organizme per daug metų, neleidžia mums prasmingai panaudoti savo jėgų. Išvalyti organizmą galima tuomet, kai mes valome žarnyną ir kraują. Mūsų centre tai galima daryti atlikus hidrokolonoterapijos ir hirudoterapijos procedūras.

Kitas teisingas žingsnis - suderinti vidaus organų darbą. Mūsų organizmas – kaip didelis orkestras, grojantis sveikatos muziką. Jeigu muzikantai (t.y. organai ir sistemos) negirdi vienas kito, puikios muzikos nebus. Būtent todėl antrame sveikimo etape mes padedame organams ir sistemoms susijungti į visumą ir harmonizuoti viso organizmo darbą. Pasitelkus homeopatiją, sutvarkomas visų vidaus organų darbas, o pritaikius osteopatiją su masažais ir manualine terapija – atramos ir judėjimo aparato funkcija.

Jus puikiai žinote, kad gyventi visavertį ir laimingą gyvenimą galima tik tuomet, kai jūsų nuotaika gera, šeimoje ir darbe puikus santykiai. Jei norite to pasiekti, jums geriausiai padės psichoterapinė konsultacija.

 
Facebook