LT | RU
Geriausias vaistas stresui įveikti! Spausdinti
No translation is available.

sSiaučiant visuotinei krizei, didžiausias mūsų sveikatą traumuojantis veiksnys yra patiriamas stresas. Visi žinome, kad jis sukelia daugybę nepageidautinų pasekmių. Dėl streso žmogus gali patirti infarktą, insultą, susirgti skrandžio opa, cukriniu diabetu ir netgi vėžiu! Ką gi daryti? Ar yra bent kokia galimybė išvengti streso? Kaip tai padaryti? Tai įmanoma! Mes galime kiekvienam padėti tai padaryti!

Pirmiausiai mes privalome suprasti paprastą dalyką – kol gyvename, streso išvengti negalime! Stresas ne tik sukelia problemų, bet ir aktyvuoja mūsų jėgas jam įveikti, o įveikę, tampame stipresni. Skiriami du streso tipai:

Eustresas

Teigiamų emocijų sukeltas stresas ir nestiprus, mobilizuojantis organizmą stresas.

Distresas

Neigiamas streso tipas, kurio žmogaus organizmas nepajėgia įveikti. Jis griauna žmogaus sveikatą ir netgi gali sukelti sunkius somatinius ir psichinius susirgimus.

Taigi iš karto tampa aišku – kovoti reikia tik su distresu, o eustresą panaudoti savo naudai! Tai yra reikia padaryti taip, kad stresinė situacija sukeltų mūsų organizmui tik eustresą. Kaip? Visų pirma mes privalome būti pasirengę stresui. Mūsų organizmas turi būti sveikas ir stiprus, tuomet jis galės atlaikyti pirmąjį smūgį. „Stiprus yra ne tas, kuris muša, o tas, kuris atlaiko!“ Todėl pravartu būtų pasidaryti viso organizmo diagnostiką (mikrobangų biorezonanso testą), sužinoti savo silpnąsias vietas ir sutvarkyti savo kūną. Toliau – išmokti adekvačiai elgtis bet kokioje stresinėje situacijoje, kad savo jėgas išnaudotume ne tuščiai, o naudingai. Čia mums geriausiai padėtų psichologinė pagalba.

Visi puikiai žinome, kad, pavyzdžiui, prieš vykstant į ilgą ir sunkią kelionę, pirmiausiai būtina atlikti profilaktinę mašinos apžiūrą, pašalinti visus gedimus. Mes važiuojame į servisą, kur meistrai atliks visą darbą. Antra – reikia išmokti susitvarkyti su visomis kelyje galinčiomis kilti problemomis. O tai padaryti mums geriausiai padės instruktorius, kuris išmokys teisingai reaguoti į visų mašinos prietaisų rodmenis, teisingai elgtis esant bet kokioms galimoms avarinėms situacijoms. Tik tokiu atveju galėsime pasiekti savo tikslą be avarijų.

Dabar tampa aišku, kad geriausias vaistas nuo streso yra mūsų galimybė paversti jo poveikį organizmui eustresu! Žvelgdami į kiekvieną žmogų individualiai (holistiškai), mes galėsime padėti Jums padaryti tai greitai, saugiai ir galutinai.

Taip pat siūlome apsilankyti skiltyse Streso požymiai, Streso diagnostika bei Įdomūs faktai apie stresą.

 
Facebook