LT | RU
Moterų ligos. Ar įmanoma pasveikti? Spausdinti
No translation is available.

Vaistai ir gydymo veiksmai gali veikti tris ligos vystymosi etapus. Kad žinotume, kokių rezultatų laukti pritaikius vienokį ar kitokį gydymą, privalome žinoti, kaip ir kiek veikia vienokia ar kitokia priemonė.

gf-palm-leaves-patternIš pradžių panagrinėkime konkretų dažnai pasitaikantį atvejį. Daugelis moterų ir merginų kenčia nuo mėnesinių ciklo sutrikimų, gausių ar skausmingų mėnesinių, įvairių lytinių organų erozijų, uždegimų ir naujai atsiradusių darinių. Dažniausias visų minėtų patologijų simptomas yra skausmas pilvo apačioje. Bet koks skausmas rodo, kad skaudančioje vietoje yra sutrikusi funkcija ir vystosi liga. Jeigu vartosime skausmo malšinamuosius vaistus, veikdami tik pirmąjį ligos lygį, kaip dažniausiai ir elgiasi dauguma žmonių, liga progresuos ir komplikuosis, tik be skausmo. Tai po kelerių metų gali sukelti tokių komplikacijų, kaip, pavyzdžiui, vėžys ar kažkas panašaus.

Antrasis ligos vystymosi lygis yra tiesioginė ligos priežastis. Pavyzdžiui, esant skausmingoms mėnesinėms, – tai pats mėnesinių kraujas. Kartu su šiuo krauju išsiskiria daug toksinų, o mes žinome, kad skausmas kyla toksinėms medžiagoms tiesiogiai veikiant nervų galūnes. Tokio skausmo vystymosi mechanizmas yra toks pat, kaip mums visiems gerai žinomas skausmas prideginus žaizdą spiritu. Tik toks „spiritas“ šiuo atveju yra užterštas mėnesinių kraujas, o žaizda – lytiniai organai. Siekiant paveikti antrąjį ligos vystymosi lygį, būtinos valymo procedūros. Pavyzdžiui, esant skausmingoms mėnesinėms, geriausiai padeda hirudoterapija (medicininės dėlės). Jos įpurškia į kraują biologiškai aktyvių medžiagų, kurios valo iš organizmo užterštą kraują ir skatina naujų kraujo ląstelių gamybą.

Tačiau mes puikiai suprantame, kad tas užterštas kraujas yra gilesnės, susijusios su kitų organų funkcijų sutrikimu, priežasties pasekmė. Taip mes pasiekiame trečiąjį ligos lygį – pirminę mūsų kančių priežastį. Šią priežastį galime nustatyti mūsų Centre, pasitelkiant kompiuterinę biorezonanso diagnostiką. Tuomet galime taikyti homeopatinį gydymą, kuris padeda subalansuoti visų organų ir sistemų darbą ir leidžia visiškai pasveikti.

Dabar matome, kad moterų ligas, kaip ir visas kitas ligas, galime visiškai įveikti tik tada, kai visi vaistai ir procedūros aprėps visus ligos vystymosi lygius.

Taigi, bet koks skausmas kiekvienam iš mūsų praneša apie tai, kad organizme atsirado kažkokių sutrikimų. Mūsų Centre atliekama kompiuterinė diagnostika, kuri nustato pirminę priežastį. Tačiau pirmuosiuose ligos gydymo etapuose mes privalome paveikti visus ligos vystymosi lygius. Kitaip tariant, norint visiškai pasveikti, reikia:

1. pašalinti skausmą - skausmui malšinti galima vartoti ir vaistus, nes skausmo sindromas gali sukelti šoką;

2. išvalyti organizmą nuo toksinų - valymo procedūros yra hirudoterapija (gydymas dėlėmis), hidrokolonoterapija (žarnyno valymas) ir vakuuminiai limfodrenažiniai masažai;

3. subalansuoti visų organų ir sistemų darbą - siekiant subalansuoti ir suderinti vidaus organų darbą, geriausia taikyti nekenksmingą homeopatinį gydymą. Stuburo ir judamojo atraminio aparato funkcijoms subalansuoti ir atkurti – švelnias manualinės terapijos ir osteopatijos technikas. O santykiams su supančiu pasauliu subalansuoti geriausiai padės egzistencinė psichoterapija.

Taigi, moterų ligas, kaip ir bet kokią kitą patologiją, galima išgydyti tik tuomet, kai veiksime visus tris ligos vystymosi lygius. Tik toks vientisas (holistinis) požiūris, sėkmingai taikomas mūsų Centre, padeda kiekvienam žmogui visiškai pasveikti. Čia rasite atsakymus į Jums rūpimus klausimus!

 

 
Facebook
Advertisement