LT | RU
Kodėl aš nelieknėju? arba SULIEKNĖTI – PAPRASTA, TAI GALI KIEKVIENAS! Spausdinti
No translation is available.

Dr. O. Bulanovas

weight-lossSavo veikloje man dažnai tenka susidurti su antsvorio problema ir įvairiausiomis lieknėjimo metodikomis bei dietomis. Mano profesionalumas šiuo klausimu remiasi ir asmenine patirtimi. Su savo antsvorio problema susidūriau daugiau kaip prieš dešimt metų. Tuo metu mano svoris buvo 90 kg, o ūgis – 176 cm. Man asmeniškai pavyko susidoroti su antsvoriu palyginti lengvai ir dabar sveriu 69 kg. Pirmiausiai aš teisingai nustačiau savo antsvorio priežastį. Reikalas tas, kad buvau įpratęs valgyti tiek pat, kiek valgydavau aktyviai sportuodamas. Suprantama, aš nusprendžiau mažinti dienos maisto racioną. Man pasirodė, jog paprasčiausia išeitis būtų atsisakyti pietų. Rytais aš pusryčiaudavau, visą dieną nieko nevalgydavau, tik gerdavau vandenį. Tačiau vakare grįžęs iš darbo leisdavau sau sočiai pavalgyti. Už lieknumą teko brangiai sumokėti – mano svoris sparčiai sumažėjo, tačiau atsirado tulžies pūslės akmenligė... Priežastis – mano pasirinkta neteisinga ir nefiziologiška lieknėjimo metodika. Asmeninė patirtis padėjo suvokti, kad norint teisingai sulieknėti, maža išsiaiškinti antsvorio priežastį, reikia teisingai pasirinkti ne tik efektyvią, bet ir nežalojančią organizmo metodiką. Nagrinėdamas ir analizuodamas įvairias dietas, mačiau, kad visos jos geros, kiekvienoje yra racijos, bet, deja, nė viena iš jų nėra universali. Kiekviena iš tų dietų kažkam gali padėti, kažkam nebus naudinga, o kažkam net gali padaryti nepataisomos žalos. Tai vyksta dėl vienintelės priežasties – mes visi esame individualūs. Žinoma, žmones galima sąlyginai suskirstyti į tam tikras grupes, tačiau bet kuriuo atveju viską lems kiekvieno žmogaus individualiosios savybės. Ir visų jų antsvorio problema sava, individuali. Todėl kiekvienas, norintis pradėti lieknėti, turėtų pirmiausiai nustatyti savo antsvorio priežastį. Prisimenate, prieš 2500 metų Hipokratas pasakė: „Pašalinus priežastį, liga pasitrauks“? Tas pats tinka ir antsvoriui – tik pašalinus jį sukėlusią priežastį galima galutinai atsikratyti nereikalingų kilogramų.

Mes garantuojame, jog mūsų Centre, atlikus mikrobangų rezonanso diagnostiką, nustatysime Jūsų antsvorio priežastį.

Mes garantuojame, kad nustatysime 5 pagrindines pagalbos Jums kryptis.

1. Jeigu pagrindinė Jūsų antsvorio priežastis yra neadekvati mityba, mes nustatysime reikalingo raciono kaloringumą, įvertindami Jūsų individualias energijos sąnaudas. Patarsime Jums dėl produktų, kuriuos geriausia visiškai išbraukti iš raciono. Be to, Jūs gausite informacijos, kaip optimaliai subalansuoti savo mitybą: 1) pagal maitinimosi laiką, 2) pagal Jums labiausiai tinkantį kaloringumą, 3) pagal svorio mažinimo tempus, atitinkančius konkrečiai Jūsų fiziologiją.

2. Jeigu pagrindinė Jūsų apkūnumo priežastis yra vidaus organų funkcionavimo sutrikimai, tai mūsų Centro pastangos bus nukreiptos į pažeistų organų ir sistemų normalaus darbo atkūrimą. Jums bus individualiai parinktas homeopatinis ar kitoks gydymas, leisiantis be komplikacijų normalizuoti Jūsų organizmo darbą.

3. Jeigu pagrindinė Jūsų papildomų kilogramų priežastis yra neadekvatus fizinis aktyvumas, mūsų Centras sudarys Jums planą ir pasiūlys būdus, kaip saugiai ir greitai normalizuoti Jūsų fizinę būklę.

4. Jeigu pagrindinė Jūsų antsvorio priežastis yra psichologinė būsena (Jūs „sprendžiate“ savo emocines problemas per daug valgydami), suteiksime Jums psichologinę pagalbą ir išmokysime teisingai „virškinti“ emocines problemas. Taikydami egzistencinės psichoterapijos metodus, galėsite pažvelgti į savo problemą iš šalies ir suprasti, kaip elgtis, kad emocinės problemos neprovokuotų sveikatos sutrikimų.

5. Jeigu, kaip dažnai atsitinka, yra ne viena, o kelios problemos, svarbiausia – nustatyti šiuo momentu pagrindinę problemą. Lieknėjimą reikia pradėti būtent nuo jos, ir tik vėliau tvarkyti visas kitas.

Taigi, jeigu laikysitės mūsų Centre taikomos fiziologiškai ir moksliškai pagrįstos lieknėjimo metodikos, Jūs garantuotai greitai, be komplikacijų ir šalutinio poveikio sulieknėsite, ir Jums niekada daugiau nebereikės kovoti su antsvoriu.

Siekdami užsibrėžto tikslo, mes su Jumis turime padaryti tris pagrindinius dalykus:

1. nustatyti Jūsų antsvorio priežastį;

2. pritaikyti gydymą, skirtą pašalinti Jūsų antsvorį sukeliančią problemą;

3. sukurti naują gyvenimo būdą, kuriame nebus nutukimą sukeliančių veiksnių.

Kaip matome, esant tokiam požiūriui į Jūsų problemą, lieknėjimo užduotis tampa paprasta, prieinama ir saugi. Būtent šios metodikos paprastumas ir prieinamumas leis Jums greitai, saugiai ir galutinai sulieknėti.

 

 
Facebook
Advertisement