Žarnyno valymas

Žarnyno valymas (hidrokolonoterapija) – tai nuo seniausių laikų žinoma medicininė procedūra. Pasaulio statistikos duomenys patvirtina medicinos specialistų nuomonę, kad daug ligų prasideda nuo žarnyno, o jo valymas – tai priemonė pailginti savo gyvenimą ir tapti sveikesniais. Užterštas šlakais, silpnas ir nejudrus žarnynas – daugybės negalavimų priežastis.

Neįtikėtina, bet žmogus žarnyne gali nešioti 5–6 kg įvairių „šiukšlių” – išmatų, akmenų. Šlakais užterštas žarnynas ne tik skatina antsvorį, bet nesuvirškinti maisto likučiai nuolat nuodija organizmą, išskiria toksinus. Toksinai per kraujotakos sistemą patenka į kitus organus ir sistemas bei pažeidžia jas. Išmatų mase apaugusios žarnyno sienelės nebeatlieka vienos pagrindinių savo funkcijų – įsiurbimo, o tai reiškia, kad jokie papildai ar vitaminai nebus veiksmingi, nes jie neturės galimybės nepasiekti tikslo. Žarnyne yra didžiulis kiekis biologiškai aktyvių taškų, kurie skatina apykaitos procesus, bet dėl minėtos priežasties ir jie nebeveikia. Sveiko žarnyno mikroflora sintezuoja skirtingas maisto medžiagas, o šlakais užterštame žarnyne ji tampa neveiksminga. Atsiranda disbakteriozė, dėl kurios kenčia kas antras iš mūsų, apie tai nė neįtardamas.

Maitinamės rafinuotu maistu. Jame pilna cheminių medžiagų: sintetinių dažiklių, stabilizatorių, įvairių maisto priedų ir pan. Storoji žarna sudirginama jai svetimų medžiagų. Ji stengiasi apsisaugoti išskirdama daugiau gleivių. Gleivėms susimaišius su žarnyne esančiomis maisto dalelėmis susidaro sluoksnis nešvarumų, nusėdančių ant žarnos sienelių. Šios nuosėdos sutrikdo visą ekosistemą – gerųjų ir blogųjų žarnyno bakterijų pusiausvyrą. Toksinai, kurie iš virškinamojo trakto turėtų pasišalinti, pasilieka storojoje žarnoje, o iš jos per limfinę sistemą patenka į kraują ir užteršia visą organizmą. Taip organizme prasideda globalinė katastrofa, kuri pasibaigia ligomis. Pirmiausia apie tai įspėja blogas kvapas iš burnos, stiprus prakaitavimas, sieros kamščiai ausyse, odos spuogai, egzemos, įvairūs virškinimo sutrikimai, chroniškas nuovargis, bloga nuotaika bei savijauta, polinkis į depresiją. Procesui užsitęsus, susergama sunkiomis ligomis.

Tinkamiausias būdas valyti žarnyną yra hidrokolonoterapija. Tai nesudėtinga procedūra, trunkanti 15-20 minučių. Procedūros metu specialiu aparatu į storąją žarną mažu slėgiu pilamas mechaniškai ir biologiškai per specialius filtrus išvalytas kūno temperatūros vanduo. Nešvarumai valomi per visą žarnyno ilgį. Pacientas jaučiasi patogiai. Per seansą sunaudojama iki 50 litrų vandens. Vandens siurblio pagalba vanduo lengvai išplauna visas toksines atliekas, prilipusias prie žarnyno sienelių. Teigiamas procedūros poveikis būna akivaizdus jau po pirmo karto.

Kaip rodo patirtis, kartu su nešvarumais dingsta alergija, hipertonija, galvos skausmai, depresija, virškinimo sutrikimai ir dešimtys kitų ligų. Daugelis žmonių, išmėginusių žarnyno valymo procedūras, pirmiausia pastebi švytinčią veido odą, akių baltymai atgauna tik vaikams būdingą švarumą, atsiranda daugiau energijos.

Klinikų ir Natūralios medicinos centro bendrų tyrimų rezultatai parodė, kad žarnyno valymo procedūros turi teigiamą poveikį žarnyno florai. 65 tiriamiesiems buvo atliktas žarnyno mikrofloros tyrimas prieš ir po procedūros. Pasirodė, kad 90 procentų tiriamųjų žarnyne prieš pradedant procedūras iš viso nebuvo gerųjų bakterijų. Atlikus 3 – 6 procedūras, buvo atliktas pakartotinis tyrimas, kuris parodė, kad po žarnyno valymo gerųjų bakterijų atsirado. Jų dėka gerai funkcionuoja imuninė sistema, organizmas puikiai pasisavina vitaminus ir kitas būtiniausias medžiagas.

Kartais pacientai nerimauja, jog žarnyno valymo metu yra "išplaunamos gerosios bakterijos". Ištikrųjų tokiam nerimui nėra pagrindo. Mūsų klinikoje žarnyno valymas yra skiriamas atlikus diagnostiką ir valomas tik užterštas žarnynas. Užterštame žarnyne gerosios bakterijos jau net negyvena. Norint, kad jos vėl apsigyventų, reikia paruošti švarią terpę. Mūsų klinikoje žarnyno valymas daromas jau virš 15 metų. Per šį laiką atlikta keletas tūkstančių procedūrų. Galime drąsiai teigti, jog visos jos buvo sėkmingos.